Specjalista ds. Administracji Magazynu

2023-03-27
Full Time

Description

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są. A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy
  • premię frekwencyjną i uznaniową/wydajnościową
  • dodatek nocny podwyższony do 40%
  • dofinansowanie do obiadów (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)
  • premie za polecenia pracownicze
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • możliwość awansu
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych
Twoje zadania:
  • wyjaśnianie rozbieżności powstałych przy kompletacji towaru
  • rozstrzyganie reklamacji (telefonicznie bądź mailowo)
  • współpraca z innymi działami (dystrybucji, kontroli jakości, monitoringu)
  • nadzór nad stanami materiałów eksploatacyjnych (tygodniowa inwentaryzacja tych materiałów, weryfikowanie zużycia, obliczanie ilości koniecznych do zamówienia,)
  • wydawanie dokumentacji magazynowych kierowcom
  • realizacja zamówień w obrębie systemu
  • tworzenie raportów na zlecenie przełożonego
Od Ciebie oczekujemy:
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań
  • zaangażowania w powierzoną pracę
  • przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?
Recomended Jobs